Prihlasovanie

Dostali ste sa na tú časť stránky, ktorá vám môže zmeniť život na najbližší školský rok. Či už chcete byť koordinátorom a vytvoriť tím, ktorého cieľom bude vytvorenie najlepšej možnej krajiny alebo iba jeho členom, budete mať nespočetné množstvo príležitostí byť súčasťou dialógov a návrhov, ktoré vás budú posúvať ďalej nielen ako tím, ale aj ako jednotlivca. Vďaka Create & Control sa naučíte mnohému z riadenia štátu, práce v tíme, či kritického myslenia, no taktiež sa stanete komunitou podobne zmýšľajúcich ľudí.

V prípade, že chcete mať tú česť byť koordinátorom a teda chcete viesť tím mladých ambicióznych študentov a študentiek na vašej škole, je pre vás určené prvé tlačidlo.

Druhé tlačidlo je pre tých, ktorých cieľom je byť pevnou súčasťou tímu, ktorého ambície sú aj vaše ambície a vaše nápady aj nápady tímu.

Tretie tlačidlo je unikátnym. Ak už nie ste študentom strednej školy ale veríte, že vaše skúsenosti sú pre nás využiteľné a zároveň nám ich chcete ponúknuť v úlohe porotcu, neváhajte a prihláste sa. Súťaž nie je iba o študentoch ale o všetkých, ktorým záleží na vzdelaní.