Náš tím
VÁŠ ÚSPECH JE PRE NÁS MOTIVÁCIOU

Adriána Repáňová

repanova.adriana@gmail.com

Zakladateľky projektu 

Michaela Knošková

knoskova.michaela@gmail.com

 

Linda Lomenčíková

Creative manager

Študentka Bilingválneho gymnázia v Sučanoch. Do projektu sa zapojila tesne pred začiatkom druhého ročníka a má na starosti vypracovávanie zadaní pre krajiny, vytváranie mapy, opisov krajiny a mnoho iných vecí. Vo voľnom čase sa aktívne venuje ekológii, ale chcela by študovať v oblasti informačných technológií.Jakub Bero

Moderátor, člen predsedníctva rokovaní

Spoluorganizátor projektu a študent Cambridge International School. Do projektu za zapojil v druhom ročníku ako súčasť organizácie a ako predseda summitov. Ako študent sa chce venovať biznisu a inováciám v zahraničí. 


Samuel Mihalčík

Člen predsedníctva rokovaní

samuelmihalcik@gmail.com

Študent Bilingválneho gymnázia v Sučanoch, ktorý sa do projektu zapojil, pretože chcel získať skúsenosti s organizáciou akcií. V projekte sa venuje administratíve a čomukoľvek, čo je potrebené. V budúcnosti by rád študoval micro ekonómiu alebo management v zahraničí. Vo voľnom čase sa venuje debate a organizácií rôznych eventov.

Michal Pati

Manager

Michal je maturantom na Bilingválnom gymnáziu v Sučanoch a Create&Control pozná z pohľadu účastníka, ako aj organizátora, keďže bol koordinátorom víťazného tímu v prvom ročníku projektu. Vo voľnom čase sa venuje boju proti korupcii, európskej mládežníckej politike a zdokonaľovaní sa v porozumení práva, ktoré by chcel neskôr študovať na univerzite. V C&C je zodpovedný za vytváranie kreatívnych národných problémov a má na starosti i technické záležitosti.